O nas


Firma URBANIAK-MEBLE istnieje na rynku od 1988 roku i obecnie funkcjonuje jako firma rodzinna. Siedzibą firmy są Śliwice, leżące w samym sercu Borów Tucholskich. Zakład produkcyjny znajduje się 2 km o Śliwic - w miejscowości Śliwiczki. Nasze sklepy firmowe znajdują się w Tucholi, Czersku oraz Świeciu nad Wisłą. 

Zasadniczym przedmiotem działania firmy "URBANIAK" jest produkcja wysokiej jakości mebli tapicerowanych i materacy. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Ciągle poszerzające się grono naszych odbiorców świadczy o wysokiej jakości naszych wyrobów. 

Obecnie zaopatrujemy wiele sklepów meblowych na terenie całego kraju. Nasze meble są jak nasi klienci - indywidualne. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości pokryć o zróżnicowanych wzorach i kolorystyce. Dysponujemy własnym transportem, co daje nam możliwość dotarcia do każdego klienta. 

Wierzymy, iż współpraca z naszą firmą przyniesie satysfakcję i zadowolenie użytkownikom naszych mebli, a nasze wyroby będą służyć Państwu przez wiele lat.